Řešení

Představení řešení Elektronických cenovek

Naše nabízené řešení je založené na technologii společnosti SoluM. Jako jediný poskytovatel ESL řešení má svůj vlastní výrobní závod, což umožňuje rychlý vývoj a kontrolu kvality. SoluM využívá 45 let zkušeností Samsungu při vývoji vlastních RF technologií, což vedlo k vytvoření vlastního komunikačního protokolu, který je nejefektivnější a nejstabilnější ESL systém na trhu.

Máme široké portfolio čítající více než 80 položek týkajících se ESL technologie. V současnosti jsou k dispozici 3 barevné varianty samotného elektronického papíru a to: B/W – černobílá, B/W/R – černobíločervená a B/W/Y – černobíložlutá.

Výhody digitálních etiket

  • Okamžitá aktualizace cen a informací o výrobku
  • Centrální řízení
    Výdrž baterie 5+ let (při refresh 1x denně)
  • Různé́ velikosti a upevnění
  • Individuální́ grafický design cenovek
  • Výborná čitelnost
    Sledování stavu baterie a funkčnost cenovek
  • Zobrazované barvy: černá, bílá, červená/žlutá

Reference

SoluM nabízí praxí celosvětově ověřené řešení s více než 50 milióny nainstalovaných ESL cenovek. Níže uvádíme neúplný výčet společností využívající SoluM technologii:

Elektronické etikety

Dostupné velikosti elektronických etiket

Přinášíme stále nové designy v různých provedeních i barvách, které sledují nejnovější trendy.

Vyrobíme rámečky etiket podle vašich představ.

Software

Platforma SoluM AIMS se skládá ze SW: AIMS Dashboard a AIMS Layout Designer

AIMS Dashboard poskytuje náhled na stav sítě ESL cenovek, kdy je možné sledovat případné problémy s nedostupností ESL cenovek, stav baterií či jednotlivých přístupových bodů. Toto lze provádět jak na jednotlivé prodejně, tak celkově na všech prodejnách. Zároveň web-aplikace obsahuje plný soupis jednotlivých cenovek s tím, že je možné kromě monitorování možné systém konfigurovat, párovat cenovky či zobrazovat jejich grafický design, atd.


Síťové připojení

Logické komponenty řešení – schéma


Ve schématu kromě jednotlivých částí je zobrazeno work-flow a vztahy mezi těmito částmi.

Nabízené řešení se skládá z následujících komponent a rozhraní, kdy díky otevřenému API poskytuje SoluM AIMS oproti hlavním konkurentům možnost low-level customizace při systémové integraci. Součástí dodávky pilotního projektu bude integrace s MS SQL a POS Farmis v2 včetně vytvoření datových pump a rozhraní. Každá ESL cenovka má jedinečnou MAC adresu a tedy i v případě provozu obdobné nebo stejné technologie v blízkosti prodejen nemůže docházet k úniku dat nebo k nechtěnému ovlivňování zobrazovaných informací.