Využití elektronických cenovek

Elektronické cenovky na čerpací stanice

Na čerpacích stanicích přínosy elektronických cenovek jistě velmi oceníte. Odpadne vám totiž zdlouhavá práce s tištěním cenovek a jejich výměnou. Díky tomu bude přeceňování zboží mnohem rychlejší a sníží se vám náklady na personál. Navíc budete mít jistotu, že se cena uvedená u zboží shoduje s cenou na pokladně. Vyhnete se tak spoustě nepříjemných situací.

Všechny etikety upravujete z jednoho místa a provedené změny se projeví do pár sekund od jejich provedení. Ceny si můžete nastavit individuálně pro každou prodejnu nebo pro všechny prodejny společně. Kromě ceny si na elektronických cenovkách můžete nastavit zobrazení i dalších potřebných údajů (jako jsou např. informace o výrobku, slevové akce, QR kódy…). 

Nemusíte se obávat ani časté výměny baterií. Použitá technologie elektronického papíru je velmi energeticky úsporná a zajišťuje dlouhou výdrž baterií – cca 5 let.

Nevíte si rady s výběrem nejlepšího typu elektronických cenovek pro vaše potřeby? Neváhejte nás nezávazně kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.

 

Elektronické etikety pro hobbymarkety

V hobbymarketech přednosti elektronických cenovek určitě uvítáte. Nejen, že se přeceňování zboží mnohem zjednoduší, zároveň se také sníží potřebné náklady na personál a vaše prodejna bude působit moderněji.

Na jednom místě nastavíte ceny individuálně nebo hromadně pro všechny prodejny. Cenovky upravíte okamžitě nebo si změny naplánujete dopředu a ceny se aktualizují automaticky.  Přenos informací z počítače na etiketu zabere maximálně pár sekund. Uvedené ceny tak budou stále aktuální. Navíc budete mít o všem neustálý přehled a taky jistotu, že cena zobrazená u produktu skutečně odpovídá ceně na pokladně.

    

Využijte možností elektronických štítků opravdu naplno a zpestřete svým zákazníkům nakupovaní. Zobrazení informací o výrobku, recenzí uživatelů, výsledků produktových testů, QR kódů atd. vašim zákazníkům značně ulehčí rozhodování při nakupování.

S výběrem nejvhodnějšího modelu elektronických cenovek Vám rádi pomůžeme. Neváhejte nás kontaktovat a my už vše zařídíme.

Elektronické cenovky v autosalonech

S pomocí digitálních cenovek je naceňování aut či jejich příslušenství v autosalonech apod. mnohem jednodušší. Všechny potřebné údaje (jako jsou např. ceny, informace o výrobku, slevové akce) řídíte z jednoho místa. Změny můžete provádět jednotlivě pro každou prodejnu zvlášť nebo hromadně ve všech pobočkách najednou. Díky digitálním cenovkám budete mít okamžitý přehled a značně usnadněnou práci nejen při předem plánovaných změnách cen v určitou časovou dobu.

Změny provedené v počítači se na displeji cenovky zobrazí téměř okamžitě. Můžete tak velmi rychle a snadno reagovat na nastalou změnu situace (např. prodej daného auta) a mít cenovky stále aktuální. Ve svém počítači si navolíte vše, co požadujete, aby se u výrobku zobrazovalo (např. může jít o nejrůznější výsledky testů, QR kódy, recenze zákazníků, logo firmy, obrázek apod.).

Energeticky úsporná technologie elektronického papíru zajišťuje dlouhou životnost baterií (cca 5 let). Vysoké rozlišení zaručuje výbornou čitelnost srovnatelnou s papírovými cenovkami. Navíc budou vaše prodejny působit mnohem profesionálněji.  

 

S výběrem nejvhodnějšího typu cenovek Vám rádi poradíme a zařídíme vše potřebné, včetně jejich instalace a integrace systémů.

Zajímá Vás ohledně digitálních cenovek ještě něco dalšího? Neváhejte nás kontaktovat! Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.

Elektronické cedulky v ubytovacích a stravovacích zařízeních

Využijte výhod elektronických štítků k modernizaci ubytovacích a stravovacích zařízení. Dle libosti můžete zobrazit a upravovat např. popisky všech místností, informace pro hosty ve vstupní hale či jinde, jídelní lístek u vchodu do restaurace apod.

Vše ovládáte pohodlně z jednoho počítače a zamýšlené změny můžete klidně i naplánovat dopředu na určitý termín, kdy se štítky upraví automaticky. Provedené změny se na elektronické cedulce promítnou téměř okamžitě. Vaši hosté tak budou mít neustále k dispozici aktuální informace.

Nemusíte mít strach ani z časté výměny baterií nebo špatné čitelnosti. Použitá technologie elektronického papíru je velmi energeticky úsporná a zajišťuje dlouhou životnost baterií – cca 5 let. Zároveň také umožňuje výbornou čitelnost i za různých světelných podmínek.

Zajímá vás ohledně elektronických etiket ještě něco dalšího? Nevíte si rady s výběrem nejlepšího typu elektronických cenovek pro vaše potřeby? Neváhejte nás nezávazně kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.

Elektronické cenovky v lékárnách

V lékárnách ušetří elektronické cenovky spoustu času, práce a nákladů spojených s tištěním cenovek a jejich výměnou. V ušetřeném čase se tak můžou vaši zaměstnanci naplno věnovat péči o zákazníky.

Všechno řídíte z jednoho místa. A to buď individuálně pro každou prodejnu nebo pro všechny prodejny dohromady. Požadované úpravy si můžete samozřejmě naplánovat i dopředu. Stačí nastavit daný termín a cenovky se v danou dobu upraví automaticky. Přecenění zboží tak proběhne mnohem rychleji. Provedené změny se na displeji etikety zobrazí téměř okamžitě. Navíc si můžete být jistí, že se cena uvedená u každého produktu shoduje i s cenou na pokladně.

Elektronické etikety nabízí více možností než jen pouhé zobrazení ceny. Dále si můžete nastavit např. zobrazení informací o výrobku, QR kódů, recenzí od zákazníků, loga společnosti a spousty dalšího. 

Starost vám nemusí dělat ani častá výměna baterií. Díky použité úsporné technologii elektronického papíru je životnost baterií cca 5 let.

Potřebujete poradit s výběrem nejlepšího modelu cenovek pro vaše potřeby? Neváhejte nás nezávazně kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme a zodpovíme všechny vaše dotazy.

Elektronické cenovky v prodejnách s elektronikou

Ve svých prodejnách s elektronikou ušetříte díky elektronickým cenovkám čas i peníze. Přeceňování zboží bude mnohem rychlejší, čímž se sníží i náklady na personál. Zároveň budete mít jistotu, že se ceny uvedené u produktů skutečně shodují s cenami na pokladně – a to dokonce i ve všech pobočkách. Systém je kompatibilní s drtivou většinou pokladních systémů. S jeho integrací vám rádi pomůžeme.

Další výhodou je možnost naplánování změn dopředu na určitý čas mimo provozní dobu, a to i ­­­ve všech prodejnách najednou. Ceny tak plošně upravíte během pár sekund.

Elektronické etikety nabízí mnohem více možností než papírové cenovky. Zobrazením bonusových informací jako např. složení výrobků, QR kódů, výsledků produktových testů, recenzí, loga společnosti apod. můžete pozitivně ovlivnit potenciálního zákazníka a přesvědčit ho, aby si daný produkt opravdu zakoupil. Nemusíte mít obavy ani ze špatné čitelnosti. Díky technologii elektronického papíru jsou cenovky dobře čitelné i za různých světelných podmínek.

Pokud si nejste jistí s výběrem správného typu elektronických cenovek nebo se chcete jen nezávazně informovat, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.

Elektronické etikety pro drogerie a parfumerie

Digitální etikety jsou pro drogerie a parfumerie neocenitelným pomocníkem. Vystavené zboží díky nim přeceníte za zlomek dosud potřebného času, čímž se sníží potřebné náklady na zaměstnance. Ceny můžete upravovat okamžitě nebo si změny naplánovat na určitý termín (např. po skončení pracovní doby). Jediným kliknutím dokonce můžete z jednoho místa nastavit ceny i ve všech prodejnách najednou. Navíc máte jistotu, že cena u každého produktu skutečně odpovídá ceně na pokladně.

Změny provedené v počítači se na displeji etikety promítnou téměř okamžitě. Můžete tak snadno reagovat na případné změny (např. vyprodání daného artiklu) a mít cenovky stále aktuální. Co se bude na etiketě zobrazovat je jen na Vás. Můžou to být např. informace o výrobku, jeho složení, recenze zákazníků, QR kódy, logo společnosti a spousta dalších možností. Všechny tyto bonusové informace můžou pozitivně ovlivnit potenciálního zákazníka a přesvědčit ho ke koupi.

Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme, jaký typ elektronických cenovek je nejvhodnější právě pro Vaše potřeby. V případě zájmu se postaráme i o jejich instalaci a o integraci systémů.

Elektronické etikety v maloobchodech

Digitální etikety v maloobchodech usnadňují a urychlují přeceňování zboží. Již žádné zdlouhavé vyměňování papírových cenovek. Nastavte si ceny pohodlně z počítače do pár sekund – pro danou prodejnu nebo i všechny prodejny najednou. Změny také můžete naplánovat předem na čas mimo pracovní dobu.  Cenovky se pak aktualizují automaticky a Vám se sníží potřebné náklady na personál.

Systém elektronických cenovek je napojený na pokladním systém, čímž je zaručeno, že se budou uvedené ceny na obou místech shodovat. Eliminujete tak vznik nepříjemných situací pro zákazníky.

Využijte možností elektronických etiket opravdu naplno a okořeňte svým zákazníkům zážitek z nakupovaní. Informace o výrobku, jeho složení, recenze uživatelů, výsledky produktových testů, QR kódy… To vše vašim zákazníkům výrazně ulehčí rozhodování při nakupování.

Díky použitému elektronickému papíru jsou cenovky nejen výborně čitelné, ale také úsporné. Baterie mají životnost cca 5 let.

S výběrem nejvhodnějšího modelu elektronických cenovek Vám rádi pomůžeme. Neváhejte nás kontaktovat a my už vše zařídíme.

Elektronické etikety v průmyslu a logistice

Elektronické etikety Vám usnadní práci a sníží náklady např. při označování pozic ve skladu a uskladněných produktů. Vaše práce tak bude mnohem efektivnější a budete mít neustálý přehled o stavu skladu. Systém se dá samozřejmě propojit i s více sklady na různých místech. Všechny pak můžete řídit a kontrolovat z jedné centrály. Přenos provedených změn na digitální etiketu trvá jen pár sekund. Zamýšlené změny si můžete naplánovat i dopředu. Stačí nastavit požadovaný termín a etikety se automaticky upraví i bez vašeho dalšího zásahu.

Kryty na etikety vyrobíme na míru podle vašich potřeb. Z důvodu vyšší odolnosti doporučujeme v tomto případě především kryty kovové. Etikety tak budou dobře chráněny před případným poškozením a zároveň bude zachována jejich dobrá čitelnost a skenovatelnost čárových kódu.

https://www.youtube.com/watch?v=t0prahyySZE&feature=youtu.be

Nevíte si rady s výběrem nejvhodnějšího typu digitálních etiket? Neváhejte nás nezávazně kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.